Monday 11 Nov Mon 11 Nov
Tuesday 12 Nov Tue 12 Nov
Wednesday 13 Nov Wed 13 Nov
Thursday 14 Nov Thu 14 Nov
Friday 15 Nov Fri 15 Nov
Saturday 16 Nov Sat 16 Nov
Sunday 17 Nov Sun 17 Nov
 
Daily Fit 08:45 - 09:30 Nina Hellmann 
 
 
Kinderopvang 09:00 - 10:00  
Spineboost 09:00 - 09:30 Leontine Ripmeester 
 
Pilates 09:30 - 10:30 Leontine Ripmeester 
Daily Fit 09:30 - 10:15 Nina Hellmann 
 
 
 
Daily Fit 10:15 - 11:00 Nina Hellmann 
 
Pilates 10:30 - 11:30 Leontine Ripmeester 
 
 
 
 
 
 
 
Club Power 17:45 - 18:45 Shirley Hol 
PRAMA 18:00 - 18:45 Jasper Nagtegaal 
 
Daily Fit 18:45 - 19:30 Jasper Nagtegaal 
Vinyasa flow Yoga 18:45 - 19:45 Jane Jibodh 
Spinning 19:00 - 20:00 Taco Struijk 
 
 
PRAMA 19:30 - 20:15 Jasper Nagtegaal 
Club Power 19:45 - 20:45 Inge van Dongen 
Spinning 20:00 - 21:00 Taco Struijk 
 
Daily Fit 20:15 - 21:00 Jasper Nagtegaal 
 
Hatha flow Yoga 20:45 - 21:45 Marije Heitlager 
Shape 20:45 - 21:45 Inge van Dongen 
 
 
 
 
Spinning 09:00 - 10:00 Shirley Hol 
 
 
 
 
 
Spineboost 10:00 - 10:30 Shirley Hol 
 
 
 
 
 
 
Daily Fit 11:00 - 11:45 Shirley Hol 
 
 
 
Yin Yoga 17:30 - 18:30 Jane Jibodh 
 
 
 
Pilates 18:45 - 19:45 Leontine Ripmeester 
 
Spinning 19:00 - 20:00 Mieke van Boxtel 
 
Daily Fit 19:15 - 20:00 Mirjam Wagenmans 
 
 
Easy flow Yoga 20:00 - 21:00 Leontine Ripmeester 
PRAMA 20:00 - 20:45 Mieke van Boxtel 
 
 
 
 
 
PRAMA 08:45 - 09:30 Allison van Tergouw 
 
 
Kinderopvang 09:00 - 11:00  
Shape 09:00 - 10:00 Sevim Cinibulak 
Pilates 09:15 - 10:15 Tanja Tilburg 
Daily Fit 09:30 - 10:15 Allison van Tergouw 
 
 
 
 
Daily Fit 10:15 - 11:00 Allison van Tergouw 
Pilates 10:15 - 11:15 Tanja Tilburg 
 
 
 
 
 
 
 
 
Club Power 17:45 - 18:45 Ansje van de Laar 
 
 
Club Power 18:45 - 19:45 Ansje van de Laar 
 
PRAMA 19:00 - 19:45 Taco Struijk 
 
 
Spineboost 19:30 - 20:00 Leontine Ripmeester 
 
Pilates 20:00 - 21:00 Leontine Ripmeester 
Spinning 20:00 - 21:00 Ansje van de Laar 
 
Shape 20:30 - 21:30 Mariska van de Bosch 
 
 
 
 
 
 
Pilates 09:00 - 10:00 Sevim Cinibulak 
 
Daily Fit 09:15 - 10:00 Gerda Melse 
 
 
 
PRAMA 10:00 - 10:45 Gerda Melse 
Spineboost 10:00 - 10:30 Sevim Cinibulak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daily Fit 18:30 - 19:15 Allison van Tergouw 
 
 
Pilates 19:00 - 20:00 Leontine Ripmeester 
Spinning 19:00 - 20:00 David Berens 
PRAMA 19:15 - 20:00 Wouter de Groot 
 
Club Power 19:45 - 20:45 Inge van Dongen 
Easy flow Yoga 20:00 - 21:00 Leontine Ripmeester 
Spinning 20:00 - 21:00 David Berens 
 
 
Shape 20:45 - 21:45 Inge van Dongen 
 
 
Daily Fit 08:45 - 09:30 Nina Hellmann 
Easy flow Yoga 08:45 - 09:45 Leontine Ripmeester 
Spinning 08:45 - 09:45 Bauke Sangers 
Club Power 09:00 - 10:00 Mieke van Boxtel 
 
 
 
 
Daily Fit 09:45 - 10:30 Bauke Sangers 
Pilates 10:00 - 11:00 Nina Hellmann 
Shape 10:00 - 11:00 Mieke van Boxtel 
 
 
Daily Fit 10:30 - 11:15 Bauke Sangers 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PRAMA 08:30 - 09:15 Mieke van Boxtel 
 
 
 
Spinning 09:00 - 10:00 David Berens 
Yin Yoga 09:00 - 10:00 Eugenie Ram 
 
Club Power 09:30 - 10:30 Mieke van Boxtel 
 
 
Spinning 10:00 - 11:00 David Berens 
 
 
 
PRAMA 10:30 - 11:15 Wouter de Groot 
Shape 10:30 - 11:30 Mieke van Boxtel 
Pilates 10:45 - 11:45 Leontine Ripmeester 
 
 
 
Spineboost 11:45 - 12:15 Leontine Ripmeester 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pilates 08:45 - 09:45 Petra Gorter 
 
 
 
 
PRAMA 09:15 - 10:00 Sebastiaan Kuijlen 
Spinning 09:30 - 10:30 Bauke Sangers 
 
Pilates 09:45 - 10:45 Petra Gorter 
Daily Fit 10:00 - 10:45 Sebastiaan Kuijlen 
 
 
 
Shape 10:30 - 11:30 Mariska van de Bosch 
Spinning 10:30 - 11:30 Bauke Sangers 
PRAMA 10:45 - 11:30 Sebastiaan Kuijlen 
Yoga 11:00 - 12:00 Maaike Hofsommer 
Shape 11:30 - 12:30 Mariska van de Bosch 
Spineboost 11:30 - 12:00 Ruben den Hartog